Форма входа

Поиск

Календарь

«  Сентябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наш опрос

Какие проблемы в области информационная безопасность является на Ваш взгляд приоритетными для РК?
Всего ответов: 56

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0




Вторник, 19.09.2017, 22:00
Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS
   
Сайт казахстанской школы
социально-ответственной журналистики
Главная | Мой профиль | Выход
Павлодарская область


Участники Республиканского конкурса среди учащихся на лучшее школьное сочинение или фотографию по теме
«Казахстан, армия, патриотизм», посвященный 20-летию Дня защитника Отечества
 
1. Абакирова Нұргүл, 9 сынып, Железин жалпы білім беру №2 орта мектеп, мұғалім Гүлсағира Қапшаитқызы Солтанова
2. Абдуллина Кәмилә, 8 сынып, Көктөбе орта мектеп
3. Айтмаханова Дина, 11 сынып, Баянауыл жалпы орта білім беру мектеп
4. Айдархан Айбек, 9 сынып, Қазантай жалпы негізгі білім беру мектеп
5. Айтуған Марал, 10 сынып, №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектеп
6. Ақзира Жанайдарова, 11сынып, А. Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беру мектеп
7. Альжанова Жанна, 8 класс, Енбекшинская общеобразовательная средняя школа, учитель Жамбусинова Жанар Абаевна
8. Альназарова Асем, 9 класс, СОПШЭН №36
9. Асылбек Жүсіп, Баянауыл жалпы орта мектеп-интернаты
10. Ахметова Ботажан, 9сынып, дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты
11. Ахметжанова Гульдана, 11 класс, школа-лицей №10 им.Абая для одаренных детей
12. Әскербекова Ақерке, 10 класс, дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей
13. Байгабылова Асель, 8 класс, Песчанской СОШ №2
14. Балтабекқызы Інжу, 9 сынып, А.Иманов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп- лицей
15. Бахитова Дина, 10 сынып, Қ.Оспанова атындағы №3 жалпы білім беретін мектеп
16. Бейсембай Әсемгүл, 5 сынып, Қазантай жалпы негізгі білім беретін мектеп, мұғалімі Нұртазина Ш.А.
17. Бекейхан Айдан, 8 сынып, Дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернат
18. Болат Асылжан, 10 сынып, Достық орта мектебі
19. Бораш Айгерім, 10 сынып, Дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернат
20. Васильева Ксения, 11 класс, школа-гимназия № 9
21. Галдак Анжелика, 8 класс, Песчанской СОШ №2
22. Гладкова Юлия, 8 класс, Октябрьская СОШ
23. Голубничая Арина, 8 класс, ГУ СОШ с гимназическими классами, учитель Бондарева С.Г.
24. Гора Валентина, 8 сынып, Железин жалпы білім беру № 2 орта мектебі, мұғалім Сыздыкова Жанат Аизбергенқызы
25. Еркебұлан Жанар, 9 сынып, Дарынды балаларға арналған №10 лицей мектеп
26. Есболатова Айша, 11класс, ГУ Гимназия №3 для одаренных детей
27. Ескендиров Темирлан, 11 класс, ГУ Гимназия №3 для одаренных детей руководитель Кайдарова Алия Анатольевна
28. Жақсыбай Оразай, 8 сынып, Қызылжар селолық округінің орта мектеп
29. Женисова Мадина, 8 класс, СОШ№22
30. Титова Анастасия, 4 класс, СОШ №29
31. Жетібаев Қазыбек, 8 сынып, Малайсары жалпы орта білім беру мектебі
32. Жумабеков Қанат, Камаров Қобыланды,10сынып, Железин жалпы орта білім беретін №3 мектебі
33. Жумашева Риза, 10 сынып, Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп
34. Жұмабек Гүлжанар, 6 сынып, Малыбай орта мектебі
35. Жұмабекұлы Тілек, 10 сынып, Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты
36. Жұмажан Гүлзада, 9 сынып, А.Иманов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
37. Заматаева Гүлдана, 8 сынып, №1 қазақ орта мектебі
38. Канафина Махаббат, 9 сынып, Еңбекші ЖОББМ, мұғалім Көшербаева Іңкәр Қанатқызы
39. Кашкенова Айым, 9 сынып, Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей
40. Кәкенов Бекзат, 8 сынып, Көктөбе орта мектебі
41. Ключко Марина, 7 класс, Железинская ОСШ № 2
42. Кубенова Айдана, 10 сынып, Железин жалпы білім беру №2 орта мектебі
43. Кудайбергенова Салтанат, 8 класс, СОШ №22
44. Кузнецова Анна, 11 класс, Лесная ОСШ
45. Курманова А., 5сынып
46. Кусаинова Айнагүл, 10 сынып, Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
47. Күлікбай Майжан, 8 сынып, Малыбай орта мектебі
48. Қабдраш Абзал, 11 сынып, Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты, дайындаған Ақжолов С.К.
49. Қабдылқақ Азамат, 9 сынып, Қызылжар селолық округінің орта мектебі
50. Қасым Жанбота, 8 сынып, Қызылжар селолық округінің орта мектебі
51. Майтах Көгершін, 8 сынып, Қызылжар селолық округінің орта мектебі
52. Машрап Шернияз, 4 сынып, №26 жалпы орта білім беру мектебі
53. Малюк Иван, 4 класс, СОШ №29
54. Машрап Шернияз, 4 класс, общеобразовательная ср. шк. №26
55. Мейрамов Айдын, 10 сынып, Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия – интернат
56. Мүтанқызы Ардақ, 9 сынып, Ақжар жалпы орта білім беретін мектеп
57. Нұрғалиева Жұлдыз, 8 сынып, Көктөбе орта мектебі
58. Олжатай Қызжібек, 11сынып, Баянауыл жалпы орта білім беру мектеп- интернат
59. Оразбай Есенгүл, 11 сынып, Жалтыр жалпы орта білім беретін мектеп
60. Оразбек Саяхатұлы, 9 сынып, Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернат
61. Оспанова Зарина, 9 класс, СОШ с гимназическими классами Щербактинского района, учитель Терехова Л.П.
62. Пшембаева Фатима, 8 класс, школа-лицей №10 им. Абая
63. Рахатжанұлы Еркебұлан, 11 сынып, Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия- интернат
64. Салаханов Дархан, 11 сынып, Жалтыр жалпы орта білім беретін мектеп
65. Салыкбай Нуржан, 11 класс, СШ Достыкского сельского округа
66. Сануар Бибінұр, 11 сынып, Баянауыл жалпы орта білім беру мектеп- интернат
67. Сапарова Дианна, 10 сынып оқушысы, Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп
68. Сейтахмет Ернар, 11 сынып, Трофимовка ЖОББМ
69. Сейтенгазинова Эльмира, 9 сынып, Еңбекші ЖОББМ, мұғалім Көшербаева Іңкәр Қанатқызы
70. Середа Диана, 6 класс, СОШ № 29
71. Серікбай Ералхан, 7 сынып, Малыбай орта мектебі
72. Смакотина Наталья, 11 класс, Ямышевская СШ
73. Совет Жанар, 11 класс, Потанинская СОШ
74. Соснова Яна, 4 класс, СОШ № 29 75. Стрельникова Дарья, 4 класс, СОШ № 29
76. Съез Гүлнар, 9 сынып, Ш.Айманов атындағы жалпы орта білім беретін қазақ гимназия мектеп
77. Талғат Ғылымгүл, 8 сынып, дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты
78. Уткина Людмила, 10 М класс, ГУ «Гимназия 3 для одарённых детей»
79. Фадеевой Юлии, 9 класс, Железинская общеобразовательная средняя школа № 2, учитель Смагулова А.С.
80. Файзуллин Арслан, 7 сынып, дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей-мектебі
81. Шакир Ақыл, 9 сынып, дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты
82. Шакишева Алия, 11 класс, ГУ СОШ №34 инновационного типа
83. Швец Евгения, 11 М класс, ГУ гимназия №3 для одарённых детей
84. Ярушиной Алины, 10 класс, ГУ "Гимназия № 3 для одаренных детей"

Copyright MyCorp © 2017